Adres:

Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A ruben
65-805 Zielona Góra
tel.+48 68 456 70 70
fax+48 68 456 70 00
e-mail: hotel@rubenhotel.pl
www.rubenhotel.pl

O nas:

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa bogate zaplecze konferencyjno – szkoleniowe. Jest to idealne miejsce do zorganizowania spotkań, konferencji, szkoleń, bankietów firmowych, spotkań biznesowych czy pokazów produktu Państwa firmy.

Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, pozwalający na zorganizowanie konferencji na najwyższym poziomie, tak aby uczestnicy i prowadzący czuli się komfortowo.

W trakcie spotkań istnieje możliwość zjedzenia posiłku czy wypicia kawy. W hotelu organizowane są spotkania o różnym charakterze, od małych kameralnych, po duże sympozja naukowe.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty konferencyjnej dla małych grup biznesowych. Wynajem specjalnie przygotowanego Pokoju do przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych lub spotkania do rozmów typu B2B.

Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana w Hotelu Ruben konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”4″]