Adres:

Tel.: (+48) 13 435 42 89dwork
Fax: (+48) 13 435 42 88
hotel@dworkombornia.pl
www.dworkombornia.pl

O nas:

Centrum Bankietowo – Konferencyjne składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części. Na potrzeby większych spotkań przeznaczony jest  zabytkowy budynek dawnych stajni dworskich o pow. ponad 700 m2. Dysonujemy w  nim nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi mieszczącymi do 250 osób, osobną salą taneczną oraz wygodną przestrzenią foyer i cateringową. Modułowe rozwiązanie podziału sal zapewnia swobodę w zarządzaniu przestrzenią, pozwalającą organizować tu spotkania, szkolenia i konferencje różnej wielkości i charakteru.

Na potrzeby mniejszych spotkań, o bardziej prestiżowym charakterze lub na specjalistyczne szkolenia w małych grupach udostępniamy reprezentacyjne Salony na parterze Dworu.

Każda z sal konferencyjnych jest klimatyzowana i wyposażona w dostęp do Internetu. Cena wynajmu sali konferencyjnej obejmuje wyposażenie we  flipchart, tablicę sucho-ścieralną, papier, mazaki, ekran oraz nagłośnienie. Za dodatkową opłatą udostępniamy wideoprojektor. Dla gości konferencyjnych oferujemy specjalne ceny na usługi noclegowe, Wellness oraz SPA, a także specjalnie skomponowane pakiety menu.

Mapa dojazdu:

[mappress mapid=”9″]